Hakkımızda

Hakkımızda
modaclik.com markası 2012 yılında ürünlerimizi sadece Türkiye’ deki mağazamıza gelebilen müşterilerimize değil tüm Dünya’ ya servis edebilmek noktasından hareketle kurulmuştur.

Sektördeki 10 yıla aşkın tecrübesini E-Ticaret sistemine taşıyarak Türkiye’ nin ilk Toptan Giyim Platformu olmuştur. 

Konusunda uzman örme, dokuma, denim grubunda birçok atölye ile işbirliği içerisinde ve kaliteyi ön planda tutan işler yapmaktadır.


Personelimiz büyük bir heves ve çaba ile günlük gelen modelleri satışa sunmaktadır. Günlük 100-300 adet arası yeni ürün sayfamızda aktif olmaktadır.

 

Türkiye’ de birçok bölgeye ve Dünya üzerinde Avrupa, Afrika, Arap Ülkeleri, Rusya, Ukrayna, Romanya gibi sayısız ülkeden bir çok müşteriye hizmet vermektedir. Ülkelerin giyim tarz ve yönelimleri çok farklı olduğundan ürün yelpazelerimiz geniş kapsamlı tutulmaktadır. Mağazaların en tarz ve dönemin en güncel ürünlerine tek bir noktadan ve çok hızlı ulaşması hedeflenmektedir.

Konusunda uzmanlaşmış personelimiz siparişinizin başlangıç aşamasından teslimat noktasına kadar gerekli detayları paylaşmaktadır.  Şirketimizde   müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini benimsemiştir. +90 531 888 72 86 numaralı hattımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz. Yoğunluk ve müsaitlik durumuna göre en kısa sürede yanıt verilmektedir.

 

İşbirliğimizin artarak devam etmesi dileğimizle.